Dyżury Władz Dziekańskich Wydziału Biologii UJ w roku akademickiego 2023/2024

21.09.2023
Poniżej zamieszczono link odnoszący do strony Wydziału Biologii, na której zostały zamieszczone dyżury władz dziekańskich WB.
więcej o Dyżury Władz Dziekańskich Wydziału Biologii UJ w roku akademickiego 2023/2024

NEURONUSOUND - PROJEKT STUDENTÓW KIERUNKU

15.03.2023
Cześć! Z tej strony Ania, Karolina, Zofia, Dominik i Asia. Jesteśmy studentami neurobiologii i członkami Koła Naukowego Neuronus na UJ. Chcielibyśmy:
więcej o NEURONUSOUND - PROJEKT STUDENTÓW KIERUNKU

15.03.2023
Na stronie Bezpieczny Student UJ https://bezpieczny-student.uj.edu.pl/bhk umieszczono zaktualizowane materiały dotyczące psychospołecznych zagadnień związanych z bezpieczeństwem osób studiujących, które stanowią część obowiązkowego kursu BHK.
więcej o BEZPIECZNY STUDENT - ZAKTUALIZOWANE MATERIAŁY DOT. PSYCHOSPOŁECZNYCH ZAGADNIEŃ ZWIĄZANYCH Z BEZPIECZEŃSTWEM OSÓB STUDIUJĄCYCH